o firmie
zestawy mebli
szafki
ceramika
baterie
kabiny, wanny
wanny

Katarzyna 360 CS ciesząca się popularnością do tej pory. Okazało się, że próbny model został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Produkcja rosła a wraz z nią firma "MAJUS" . właściciele postanowili zająć się tylko produkcją mebli łazienkowych rezygnując z pozostałych usług. Z początkowej jednej szafki powstały cztery modele , a następnie cała seria składająca się z 50 rodzajów szafek. Szybki wzrost produkcji napotkał na poważną barierę w postaci braku powierzchni produkcyjnych i magazynowych w niedużym warsztacie stolarskim w Łęgowie. Chcąc dalej rozwijać swoje przedsiębiorstwo właściciele postanowili zakupić duży zakład produkcyjny , stało się to w grudniu 1998r.
Początek działalności gospodarczej właścicieli firmy "Elita" datuje się na 1992 rok. Obecny prezes zarządu Marek Czebiołko oraz Dyrektor Generalny Józef Sieradzki założyli w maju 1992 roku spółkę cywilną "MAJUS" s.c. W Łęgowie na ul. Spacerowej 15 powstał mały warsztat rzemieślniczy w branży usług stolarskich. Początkowo zatrudniał jedynie jednego stolarza. Właściciele zaczęli szkolić uczniów i zwiększać zatrudnienie. Z początkowych usług dla ludności przeszli na usługi dla firm , produkując wyposażenie z początku mieszkań a następnie biur, hoteli i banków. Firma urosła zatrudniając w latach 1994-1995 kilkanaście osób .
Produkcją mebli łazienkowych firma zajęła się w 1996 r tworząc próbny model. Była to szafka która jest w ofercie do dnia dzisiejszego:
Tworząc nową firmę "ELITA" sp z o.o. zakupili Gdańską Fabrykę Mebli oddział terenowy SZTUM . Fabryka mieści się w pięknym terenie wśród lasów nad jeziorem Białym w odległości 5 km od Sztumu , na terytorium blisko 4 ha. W halach o powierzchni 8000 m2 wdrożono nową dla byłej załogi produkcję mebli łazienkowych. Zakupiono linię lakierniczą w Hiszpanii wdrażając technologię oraz lakiery z produkujących firm hiszpańskich. Obecnie firma zatrudnia blisko 160 osób i jest jednym z czołowych producentów mebli łazienkowych w Polsce , a wśród klientów są tak znane firmy z branży łazienkowej jak: Cersanit Krasnystaw, Bims Plus , Hydrokan Winkiel , Sanpol i inne. Firma nadal rozwija się bardzo dynamicznie tworząc nowe serie mebli i unowocześniając technologię produkcji , ku zadowoleniu licznych już klientów w całej Polsce a także za granicą .

Z poważaniem

Prezes Zarządu
Marek Cebiołko